مقالات سایت

تعداد بازدید :1667تاریخ ایجاد : 1393/09/17 16:7:3 ارسال کننده : طراحی سایت در کرج

طراحی سایت املاک ویژه بنگاه و آژانس املاک در کرج


اکثر مردم ایران حداقل دیگر یک اینترنت 128 کبلوبایت بر ثانیه در خانه و محل کار خود دارند.
باید این معقوله را قبول کنیم که هر چیزی که به ذهن شما میرسه را براحتی هر چه تمام تر می توان در این دنیای مجازی جستجو کرد و در صفحات اول موتورهای جستجو آن را یافت.
حدود 30٪ از مردم ایران اجاره نشین هستند و هر ساله یا بدنبال خانه ای برای اجاره هستند یا خرید.
آیا می دانید حداقل نیمی از افراد قبل اینکه به بنگاه های املاک یا همان آژانس املاک رجوع کنند در اینترنت به دنبال قیمت حدودی ملک در محدوده مورد نظر خود می گردند؟!!
حال ببینید که چه تعداد وب سایت با موضوع آژانس املاک مجازی طراحی شده است. صاحبان این وب سایت ها افرادی هستند که این موضوع را سال هاست درک کرده اند چرا که مشتریانی هم هستند که وقت سر زدن به آژانس آن هارا ندارند پس به همین دلیل صاحبان این آژانس ها می خواهند از طریق دیگری ،مشتریان بیشتری را جذب کند.
با طراحی سایت املاک خود شما هم می توانید فایل های املاک خود را به صورت دسته بندی شده+ نمایی از ملک + محدوده دقیق یا حدودی از آن ملک را ‌ذکر کنید که مشتری قبل از تماس یک گشتی به فایل های شما داشته باشه و پس از آن با شما تماس بگیرد.
کسب و کار شما در هر شهری هم باشد و هر بار که آدرسش تغییر کند ، امکان اینکه مشتری های زیادی را از دست بدهید زیاد است اما اگر شما طراحی سایت املاک خود را با ما ، از همین امروز آغاز کنید دیگر نگران تغییر آدرس خود نباشید. چرا که بستر مجازی شما هنوز با همان آدرس قبلی مانده و حداقل مشتریانی که از طریق وب سایت با شما تماس می گیریند هنوز در دسترس شما هستند.
از دیگر امکانات طراحی سایت املاک در مطلب بعدی توضیح خواهیم داد.
 

© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت طراحی سایت کارناوب می باشد