با ما تماس بگیرید :34485750-026

طراحی سایت موسسات حقوقی

طراحی سایت موسسات حقوقی


طراحی سایت موسسات حقوقی:

هنگامی که شما تصمیم به ایجاد یک سایت برای موسسه حقوقی دارید باید مواردی را رعایت کنید که عدم رعایت آنها می تواند موفقیت سایت شما را تهدید کند.

انتخاب تم مناسب و استفاده از رنگ بندی مناسب : در نظر داشته باشید در طراحی سایت ، طراحان همیشه رنگی را مخصوص به صنفی در نظر می گیرند مثلا شما در مشاغلی مانند حقوق و سایر باید رنگی نسبتا سنگین و گرم برای طراحی تم خود در نظر بگیرید تا اثر مطلوب را روی بیننده بگذارد.

استفاده از اخبار مربوط به حقوق و قانون:

شما در سایت خود حتما باید قسمتی داشته باشید که در آن اخبار مرتبط با قوانین و حقوق و تبصره های جدید گنجانده شده باشد و آن را هر روز آپدیت کنید.

امکان پرداخت آنلاین

در نظر داشته باشید بسیاری از مردم از نقاط دور و نزدیک خواهان ارتباط با وکیل و یا مقامات حقوقی خود هستند برای این منظور باید در سایت موسسه حقوقی امکان پرداخت آنلاین وجود داشته باشد تا مشتری از هر نقطه ای امکان پرداخت را بطور مستقیم در آن سایت داشته باشد.

رزرو وقت برای مشاوره انلاین :

امکان رزرو وقت بصورت آنلاین برای مشتریان یک وب سایت حقوقی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . این نکته را در نظر بگیرید و حتما از آن استفاده کنید.

بخش پیگیری پرونده:

شما می توانید در این سایت گزینه ای برای کاربران قرار دهید تا بتوانند بصورت آنلاین با قراردادن اطلاعات پرونده خود از روند انجام  آن مطلع شوند.
© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت طراحی سایت کارناوب می باشد