با ما تماس بگیرید :34485750-026

ارتباط مستقیم سئو و موتورهای جستجو

مدیریت محتوا
سئو و بهینه سازی سایت


موفقیت و رشد یک سایت بدون سئو و بهینه سازی امکان پذیر نیست.


سئو و بهینه سازی سایت امروزه، جزئی جدایی ناپذیر از وب سایت و تجارت الکترونیک است. سئو امروزه به دانش و نیازی ضروری در سایت تبدیل شده است که باید حتما آن را در نظر گرفت.

زمانی که شما سایتتان را ایجاد کردید اولین و مهمترین قدم این است که موتور های جستجو گر و بخصوص گوگل در صفحات اول شما را نمایش دهند.

بهینه سازی سایت یا اصطلاحا سئو شامل فعالیتهایی  است که بر روی وب سایت شما انجام می پذیرد تا وب سایت شما  در نتایج جستجوی کاربران در رتبه های نخستین قرار گیرد.

قرار گرفتن در صفحات اول گوگل و یا موتور های جستجوی دیگر از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا باعث جذب مشتری و بیننده به سوی کسب و کار شما می باشد.

در سئو و بهنه سازی آنالیز کلمات کلیدی اهمیت ویژه ای دارد. آنالیز کلمات کلیدی با توجه به زمینه فعالیت شما و نیز صفحات وب رقبای شما صورت می گیرد .

این امر به عنوان مهمترین نکته در سئو و بهینه سازی باید طوری انجام گیرد که بهترین و بیشترین بازدهی را در رنکینگ سایت شما داشته باشد .

جالب است بدانید فقط مطالب در سایت بهینه سازی نمی شوند بلکه این فن آوری شامل تصاویر نیز می شود شما اگر تصاویر سایت خودتان را نادیده نگیرید و بهینه کنید می توانید نتیجه خوبی بگیرید.
© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت طراحی سایت کارناوب می باشد