با ما تماس بگیرید :34485750-026

میزبانی سایت

فضای هاست به میزان فضایی اطلاق  می شود که بر روی سرور به وب سایت شما اختصاص می یابد،  به عنوان مثال اگر هاست شما  100 مگابایت فضا داشته باشد شما قادر خواهید بود تا 100 مگابایت و نه بیشتر داده و اطلاعات بر روی آن قرار دهید. توجه داشته باشید که اگر شما به هر دلیلی نیاز به فضای بیشتر پیدا کنید می توانید از شرکت ارائه دهنده هاست خود فضای بیشتری بگیرید. و به نوعی به فضای هاست خود بیفزایید.

 فضای  هاست  شما در رابطه با حضور گسترده یا کوچک خود در وب تصمیم می گیرد. دلایل زیادی برای تعیین اندازه هاست وجود دارد که چند مورد آن را یادآور می شویم.

فضای دیسک

اندازه یک صفحه وب بطور معمول حدود  100 تا 500 کیلو بایت است -. اگر شما در در وب سایت خود تصمیم به جایگذاری گالری بزرگ عکس، پایگاه داده های بزرگ ، اسکریپت ، ایمیل و فایل ورودی زیادی دارید به راحتی می توانید  هنگام انتخاب هاست فضا  را افزایش دهید.

حساب های ایمیل

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب  استفاده از چندین ایمیل را در میزبانی وب خود بطور رایگان عرضه می کنند باید بدانید دریافت ایمیل در هاست محدودیت دارد. شما میتوانید از یک راه راحت و منطقی استفاده کنید و ان  این است که حساب ایمیل جداگانه برای مقاصد مختلف ایجاد کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید یک آدرس ایمیل جداگانه برای ایمیل  های خصوصی و یک آدرس ایمیل دیگر برای سوالات عمومی و یا درخواست های ثبت نام در خبرنامه داشته باشد،

انتقال داده ها

بطور کلی حجم انتقال داده ها  و اطلاعات نیز در سایز هاست موثر است  این مورد  شامل ارسال فایل ، ایمیل و بازدید از وب سایت شمامی شود . © کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت طراحی سایت کارناوب می باشد