با ما تماس بگیرید :34485750-026

استراتژی طراحی پرتال و سایت املاک

ملک ها در سیستم برای رهن ، اجاره و فروش و پیش فروش در سیستم ثبت می شوند و اگر ملکی توسط کاربر سایت ثبت شود ابتدا باید توسط مدیریت سایت تایید شود و سپس نمایش داده شود .. در طراحی سایت املاک خیلی از موارد امنیتی باید دیده شود . اگر هر ملکی توسط کاربر به صورت مستقیم در سیستم ثبت شود ممکن است بعدا دچار مشکلاتی شود .

بازدیدکنندگان سایت پس از عضویت ملک خود را می توانند در داخل سایت ثبت کنند . پس از ثبت از طریق پیامک به مدیریت سایت اطلاع رسانی می شود

گروه اتیلا طراحی سایت املاک سعی کرده است تمام مواردی که از طرف بازدیدکنندگان ثبت می شود را مورد کنترل قرار داده و نمایش دادن و یا نمایش ندادن انها را خود مدیریت سایت تصمیم گیری کند .

طول و عرض جغرافیایی ملک  بر اساس گوگل مپ اضافه می شود و کاربران و مدیران سایت می توانند با یک نگاه کل خانه هایی که در سیستم ثبت شده است را در نقشه ببینند و برای مثال خانه ایی که اجاره هستند با یک رنگ انهایی که رهن هستند به یک رنگ و . . . .

اخرین ملک هایی که ثبت شده اند در صفحه اصلی سایت نمایش داده می شوند و مدیریت سایت املاک می تواند یک نسخه بسیار شکیل چاپ کرده و در اختیار مشتریانی که حضوری مراجعه می کنند نمایش دهند.

در طراحی سایت املاک نکته خیلی مهمی را در نظر گرفته ایم ، ان هم جستجوی هوشمند است که شخص بازدید کننده و یا مدیریت املاک به راحتی بتواند نسبت به خواسته خود ملک را در سیستم جستجو کند .برای سفارش سایت املاک با ما تماس بگیرید - 34448783-026© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت طراحی سایت کارناوب می باشد