با ما تماس بگیرید :34485750-026

مزایای داشتن وب سایت

مزايای راه اندازی وب سايت در كسب و كار شما

شما علاوه بر تلفن ، فاكس و آدرس پستی يك راه ارتباطی ديگر نيز با مشتريان خود داريد. پست الكترونيك ( ايميل )
نمايشگاه بين المللی محصولات شما با كمترين هزينه هميشه برپاست ، بدون اينكه قبض آب ، برق ، ماليات و ... داشته باشيد.
وقتي كسی در اينترنت مثلاً بدنبال كتاب فيزيكی می گردد كه شما آن را نوشته ايد يا ناشر آن هستيد در جستجوگری مثل گوگل خيلی راحت شما را پيدا می كند.
مشتری برای دفعات بعدی خيلی بيشتر به فروشگاه آنلاين شما مراجعه ميكند ، چون فاصله مشتری تا آنجا فقط يك كليك است و هزينه ای هم ندارد!
هزينه تبليغ محصولات در دنيای اينترنت بسيار كمتر از رسانه های ديگر مانند تلويزيون و راديو است. پس می توانيد كسب و كار خود را با هزينه ای بسيار جزئی به تمام دنيا معرفی كنيد .
اظهار نظر در محيط شبكه اينترنت برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی يا نوشتن نامه است. بنابراين خيلی بيشتر با مشتريان خود در تماس خواهيد بود.
مشتريانی كه نمی توانند بصورت حضوری از شركت يا فروشگاه شما بازديد كنند ، حال ميتوانند حداقل خدمات و محصولات شما را در وب سايت تان ببينند. اين مشتری ممكن است حتی در جزاير قناری باشد!
اگر محصولی توليد می كنيد كه طيف وسيعی از نسل جوان از آن استفاده می كنند ، مثلاً يك كتاب يا نرم افزار ، كم كم وبلاگ ها و سايت هايی درباره محصول شما مطلب می نويسند و باعث معروف تر شدن آن ميشوند ، بدون اينكه شما اطلاع داشته باشد .
تجارت الكترونيك در جهان ، علمی كاملاً ساده و جا افتاده است. اما متاسفانه در ايران به دلايل گوناگون ( از جمله نبودن كارت های اعتباری ) اين مورد هنوز برای مردم ما امری نا آشناست. البته پيش بينی می شود تا دو سال آينده اوضاع كاملاً عوض شود. اما اگر شما آن روز بخواهيد تازه پا به عرصه اينترنت و تجارت الكترونيك بگذاريد ، ديگر به پای كسانی كه امروز شروع كرده اند نمی رسيد. پس همين امروز براي برپايی وب سايت خود اقدام كنيد.


© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت طراحی سایت کارناوب می باشد