با ما تماس بگیرید :34485750-026

طراحی سایت حرفه ای


در دنیای مجازی ، امروز نحوه طراحی وب در رونق یا رکود تجارت اقتصادی نقش بسزایی دارد.شما می توانید با رعایت نکاتی همچون سرعت مناسب بارگذاری صفحات در وب و نیز استفاده از اطلاعات بروز شده محبوبیت سایت خود را چندین برابر کنید و در نظر داشته باشید در نظر گرفتن این نکات از همان ابتدای ایجاد یک صفحه وب ارزش زیادی دارد.
به خاطر داشته باشید بروز رسانی وب سایت نقش ویژه ای در موفقیت وب شما خواهد داشت به نحوی که با قراردادن حتی یک جمله به دیگران اعلام میدارید سایت شما هنوز در حال فعالیت است و این حتی به شاخص بودن شما در موتور های جستجو کمک میکند.
نکته دیگر اینکه در حالی که تبلیغات در سایت ها یا  فلش و بنرها جلوه  زیبایی به سایت شما می دهند اما مراقب باشید تا از این فن آوری زیاد استفاده نکنید زیرا از سادگی و زیبایی سایت شما کاسته و در نظر بیننده شلوغ و خسته کننده به نظر می آید ضمن اینکه امکان دارد کاربر در سیستم خود نرم افزار مورد نیاز برای نمایش بنر شما را نداشته باشد که در اینصورت از اثر گذاری سایت شما می کاهد. پس سعی داشته باشید از بنرها و فلش هایی استفاده نمایید که در عین زیبایی لزوم استفاده از آنها نیز احساس شود.
نکته پر اهمیت دیگری که وجود دارد این است که هنگام طراحی وب سایت باید به این نکته توجه کنید که همه کاربران از یک مرورگر استفاده نمی کنند باید دقت داشته باشید که سایت شما در تمامی و یا تعداد زیادی از مرورگر ها قابلیت نمایش داشته باشد.
گرافیک سایت از دیگر موارد حیاتی است که باید به آن توجه داشت . اولین و مهمترین نکته که موفقیت یا شکست یک سایت را تضمین می کند گرافیک سایت است پس از حداکثر هزینه و زمان خود یا کارشناسان این فن در این قسمت بهره گیرید و به نتایج آن اطمینان داشته باشید.
نکته دیگری که در هنگام طراحی یک سایت بخصوص تجاری باید در نظر داشته باشید این است که جداً از قراردادن موزیک هنگام باز شدن سایت خودداری کنید چون ممکن است کاربر به یک باره سایت شمارا باز کند و در محیطی باشد که آن موزیک بسیار ناخوشایند به نظر برسد بنابراین برای بار دوم تمایلی به بازدید از سایت شما نخواهد داشت.© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت طراحی سایت کارناوب می باشد