اخبار و تازه های سایت

کد خبر : 39
NewsCounter بازدید : 5929 NewsDate 1392/05/30
1 0

مایکروسافت اسکایپ را در اوت لوک ادغام کرد

 
مایکروسافت در اردیبهشت امسال از تصمیم به ادغام دو سرویس بزرگ ارتباطی اسکایپ و اوت لوک خبر داده بود. حالا از روز گذشته به وعده خود جامه عمل پوشانده و این سرویس در دسترس کاربران قرار گرفته است. در اطلاعیه این غول فناوری آمده که اسکایپ از طریق ایمیل اوت لوک در کشورهای آمریکا، کانادا، آلمان، فرانسه و برزیل قابل دسترسی ست.

با بررسی نارنجی مشخص شد که این خدمت برای ایران هم فعال شده؛ یعنی از این پس کاربران اوت لوک می توانند خدمات پیام رسانی و تماس تصویری را مستقیماً در ایمیل خود داشته باشند.

دان مارتینیک مدیر تولید گروه اوت لوک در وبلاگی نوشته: «ایمیل ابزاری مهم و شخصی برای اغلب مردم است، اما گاهی پیش می آید که در لحظه ای خاص نیاز دارید با کسی صحبت کنید یا رو در رو حرف بزنید. اخیراً در یک نظرسنجی ۷۶ درصد از مردم گفته اند که مکالمات و مکاتبات ایمیلی آنها بعضاً منجر به افزایش نیاز به تماس تلفنی یا تصویری یا دیگر روش های ارتباطی شده. این لحظات، فرصت های نابی برای اسکایپ هستند و حالا کاربران اوت لوک، امکان ارتباط تصویری را داخل ایمیل و فقط با یک کلیک در اختیار دارند»

اوت لوک پیش تر برقراری ارتباط با کاربرانِ حساب های فیسبوک و جیمیل را فراهم کرده بود و آوردنِ اسکایپ به این سرویس ایمیل، یک گام به جلو در همین راستا محسوب می شود. مایکروسافت سال گذشته با بازنشسته کردن مسنجر خود و جایگزینی آن با اسکایپ، مسیر یکپارچه سازی را آغاز کرد.

گوگل هم مدتی ست برای کاربران جیمیل، توسط گوگل هنگ اوت و گوگل پلاس، برقراری تماس شنیداری و دیداری را ممکن  کرده است. شما چقدر از امکانات ایمیل خود استفاده می کنید؟

© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت طراحی سایت کارناوب می باشد